سیر و پیاز را سرخ كنید و گوجه و فلفل دلمه و نمک و فلفل را بریزید. در تابه را بگذارید تا گوجه آب بیندازد و بپزد بعد كباب ها را داخل سس بچینید و با در بسته یک ربع بپزید. طرز تهیه كباب تركی با سس مخصوص مواد لازم برای كباب تركی :  گوشت چرخ كرده 500 گرم  پیاز ریز خرد شده  یک عدد  زردچوبه،نمک،فلفل سیاه و قرمز،دارچین،پودر میخک   از همه یكم  جعفری خیلی ریز خرد شده  سه قاشق غذاخوری مواد لازم برای سس كباب تركی :  گوجه فرنگی خیلی ریز خرد شده یک و نیم لیوان   پیاز خرد شده دو قاشق غذاخوری   فلفل دلمه ریز خرد شده دو قاشق غذاخوری  سیر رنده شده  یک حبه  نمک و فلفل به مقدار لازم طرز تهیه كباب تركی و سس مخصوص :  مواد كباب را مخلوط و یک ساعت داخل یخچال بگذارید بعد در دست ورز بدهید و داخل روغن سرخ كنید. از روغن خارج و سس را داخل همان تابه

كباب تركی با سس مخصوص   طرز تهیه

طرز تهیه كباب تركی با سس مخصوص

مواد لازم برای كباب تركی :

 گوشت چرخ كرده 500 گرم 
پیاز ریز خرد شده  یک عدد 
زردچوبه،نمک،فلفل سیاه و قرمز،دارچین،پودر میخک   از همه یكم
 جعفری خیلی ریز خرد شده  سه قاشق غذاخوری

مواد لازم برای سس كباب تركی :

 گوجه فرنگی خیلی ریز خرد شده یک و نیم لیوان 
 پیاز خرد شده دو قاشق غذاخوری 
 فلفل دلمه ریز خرد شده دو قاشق غذاخوری 
سیر رنده شده  یک حبه 
نمک و فلفل به مقدار لازم

طرز تهیه كباب تركی و سس مخصوص : 

مواد كباب را مخلوط و یک ساعت داخل یخچال بگذارید بعد در دست ورز بدهید و داخل روغن سرخ كنید. از روغن خارج و سس را داخل همان تابه درست كنید.

سیر و پیاز را سرخ كنید و گوجه و فلفل دلمه و نمک و فلفل را بریزید. در تابه را بگذارید تا گوجه آب بیندازد و بپزد بعد كباب ها را داخل سس بچینید و با در بسته یک ربع بپزید.

كباب خوشمزه تان را با نان یا برنج سرو کنید.

 

 

منبع مطلب :

http://www.jazzaab.ir/